Taraftar-Tanimlama

GEÇİŞ KONTROL

E-Kent tarafından tasarlanan ve geliştirilen EPRA STADIUM validatörleri, stadyumlara ve etkinlik mekanlarına güvenli ve hızlı giriş yönetimini sağlamaktadır.

E-Kent, Geçiş Kontrol Sistemi için kendi yazılımını ve vandalizme karşı dayanıklı EPRA STADIUM validatörleri sunmaktadır.

GEÇİŞ KONTROL

Geçiş kontrol sistemi ile entegre edilebilen ve endüstriyel standartlara uygun olarak tasarlanan EPRA STADIUM, sert plastik dış gövdesi ve kırılmaz koruma camı ile darbelere ve dış ortam koşullarına karşı ekstra koruma sağlamaktadır.

Özellikle darbelere dayanıklı olması nedeniyle stadyum, giriş-çıkış kontrollerinin yapılması gereken bina ve alanlarda müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak kullanılabilmektedir.

E-Kent, geçiş kontrol sistemi gerektiren tüm kurumlarda validatör ve el terminalleri ile hizmet vermektedir.

EPRA STADIUM validatörleri Türkiye'de 57 stadyumda, uluslararası pazarda da başta 2022 FIFA Dünya Kupası Katar (Al Thumama Stadyumu) olmak üzere kullanılmaktadır.

GİRİŞ SEÇENEKLERİ

Taraftarlar stadyuma biletlerini dijital (Mobil Uygulama, QR, NFC) veya fiziksel (Fan ID kartı, kağıt bilet, PDF bilet) formatta okutarak erişebilirler.

giris-secenekleri.png